Fazıl Koşar, "Erdemli'de 2. parti konumuna geldik"

İYİ Parti Erdemli İlçe Başkanı Fazıl Koşar, "İyi Parti bugün yüzde 10 gibi bir oya ulaşarak başarıya ulaşmıştır" dedi.

Fazıl Koşar, "Erdemli'de 2. parti konumuna geldik"

İYİ Parti Erdemli İlçe Başkanı Fazıl Koşar, "İyi Parti bugün yüzde 10 gibi bir oya ulaşarak başarıya ulaşmıştır" dedi. Koşar, Erdemli'de İYİ Parti'nin 2. parti konumuna geldiğine de dikkat çekti.

Gazetemiz Çağrı'ya değerlendirmelerde bulunan Koşar, "Öncelikle 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin Erdemlimize, Mersinimize, ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. İYİ Parti olarak biz, Erdemli ve ülkemizin geneline baktığımızda 6 aylık, yeni kurulan her türlü imkansızlıklarla, hazineden pay almadan üyelerimizin fedakarlıklarıyla , maddi ve manevi fedakarlıklarıyla 6-7 ay içerisinde kurumsallaşarak seçimlere katıldık" dedi.

"Erdemli'de İYİ Partiyi ikinci parti yaptık"
Koşar konuşmasını şöyle sürdürdü, "Ve bu seçimlerin sonucunda, bana göre, medyası olmayan, maddi imkanı olmayan, birçok yerde toplantıları engellemelere uğrayan, toplantıları çöp arabalarıyla kesilen, kısaca büyük engellemelerle karşılaşan İYİ Parti bugün yüzde 10 gibi bir oya ulaşarak başarıya ulaşmıştır. Ben ve teşkilatım seçim kararı alınmadan önce başlattığımız çalışmalar nedeniyle Erdemli'de İYi Partiyi ikinci parti yaptık. Bize gönül veren oy veren, vermeyen bütün Erdemlili hemşehrilerime tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Erdemli'de bize oy vererek ikinci parti olmamızı sağlayan gönüldaşlarımıza ve partililerimize de ayrıca teşekkür ediyorum."

Seçimin Türkiye'ye hayırlar getirmesini temennisini yineleyen Koşar, "24 Haziran seçimlerinin ülkemize hayırlı olmasını dileyerek, önümüzdeki günlerde İYİ Parti'yi daha iyi yerlere geleceğini temenni ederek bütün Erdemlili hemşehrilerime ve 81milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına sayığılarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.

ÇAĞRI GAZETESİ

27 Haziran 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz