İslamoğlu ve Şenocak Ailesinin En Mutlu Günü

Erdemli Öğretmenevi Müdürü Ahmet Sait İslamoğlu’nun oğlu Enes, Şenocak Ailesi’nin kızları Elif Şenocak ile dünya evine girdi.

İslamoğlu ve Şenocak Ailesinin En Mutlu Günü
Erdemli Öğretmenevi Müdürü Ahmet Sait İslamoğlu’nun oğlu Enes, Şenocak Ailesi’nin kızları Elif Şenocak ile dünya evine girdi.
İslamoğlu ve Şenocak ailelerini birleştiren düğün yoğun ilgi görürken, misafirleri Elif Şenocak’ın annesi Sare Şenocak, babası Kemal Şenocak ile Enes İslamoğlu’nun annesi Emel ile babası Erdemli Öğretmenevi Müdürü Ahmet Sait İslamoğlu karşıladı.
Hayatlarının en anlamlı başlangıcını yapan Enes İslamoğlu ve Elif Şenocak’ı sevenleri arkadaşları ve ilçemiz protokolü yalnız bırakmadı.
Renkli ışıklar artından salona giren çift, salondaki davetliler tarafından dakikalarca alkışlandı.
Çifti ilk tebrik edenler ise AK Parti Mersin Milletvekili Prof. Dr. Nebi Bozkurt ile Erdemli Kaymakamı İbrahim Özefe oldu.
AK Parti Mersin Milletvekili Prof. Dr. Nebi Bozkurt ile Erdemli Kaymakamı İbrahim Özefe genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.
Düğün sırasında Erdemli Öğretmenevi Müdürü Ahmet Sait İslamoğlu misafirlerle tek tek ilgilendi.
Düğüne, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Berdan Tun, AK Parti İlçe Başkanı Halit Çortul, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen ve yönetim kurulu üyeleri, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül, Erdemli Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Fikriye Çevik, Erdemli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hatice Kelebek ve eşi İlhan Kelebek, TEDAŞ Erdemli Müdürü Mehmet Gök,
Cihan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Mustafa Cerit, öğretmenevi çalışanları ve çiftin akrabaları ve sevenleri de katıldı.
Genç çifti hayatlarının en mutlu gününde yalnız bırakmayan davetliler, çifti kutlayarak, ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu.
ÇAĞRI GAZETESİ-HÜSEYİN YILDIZ
9 Mayıs 2012 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz