Topçu,"Milletimiz en güzel cevabı sandıkta verdi"

AK Parti gönüllülerine teşekkür eden Topçu, "Bu seçimde Cumhurbaşkanımıza destek veren Milliyetçi Hareket Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerime de teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" ...

Topçu,"Milletimiz en güzel cevabı sandıkta verdi"

 

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, gazetemiz Çağrı'ya seçim değerlendirmesinde bulundu. Topçu, "Ülkenin kaderiyle oynayanlara milletimiz en güzel cevabı sandıkta verdi" dedi. AK Parti gönüllülerine teşekkür eden Topçu, "Bu seçimde Cumhurbaşkanımıza destek veren Milliyetçi Hareket Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerime de teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" diye konuştu.

 "Milletimiz en güzel cevabı sandıkta verdi"

Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini ifade eden Topçu, "24 Haziran seçimlerinde milletimiz bir kez daha göstermiştir ki, bu milletin birlik ve beraberliğini kimse bozamaz. Türkiye, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine giderken 24 Haziran seçimlerinde sayın Cumhurbaşkanımıza olan güven bir kez daha tescillenmiştir.

Çocuklarımız için, yarınlarımız için çok önemli bir seçimdi. Avrupa, batı, emperyalist ve siyonistler bir araya gelip ülkemiz içerisinde kullandıkları taşeronlarla birlikte, ülkemizin kaderiyle oynamaya çalıştı ancak milletimiz bunlara en güzel cevabı sandıkta verdi" dedi.

 

"Teşkilatımız çok çalıştı"

"Erdemli'de ben öncelikle teşkilat mensuplarımıza, seçim sürecinde çalışan bütün arkadaşlarımıza başta bölgemize yatırımlar konusunda büyük önem veren Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan'a, kadın kolları ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerine, SKM Başkan ve yönetimlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan ayı olmasına rağmen, sahayı tarayıp ağzımızın orucuyla sıkmadık el, gezmedik sokak ve kapı bırakmadan Elhamdülillah bu seçim sürecini geçirmiş olduk" diye konuştu.

 "Erdemli, Cumhurbaşkanımıza Türkiye ortalamasınında üstünde bir teveccüh göstermiştir"

Konuşmasında "Erdemli için görünen bir çok eksi durum da vardı. 'İktidar partisinin Erdemli'den bir adayı yok, denildi" diyen Topçu, "Bu millet bir kez daha göstermiştir ki siyasetin kişilere bağlı değil, liderine bağlı olarak oy verdiğini bir kez daha ispatlamıştır. Bunun en güzel ispatı da Erdemli ilçemizdir. 'Adayları bile yok' diyerek sansasyonel haberler yayınladılar, dedikodular ürettiler ama liderimizin gönderdiği adaylar, başta Kalkınma Bakanımız olmak üzere bizim başımızın tacıydı, emaneti emanetimiz başımızın üstünde yeri vardı. Erdemli halkı da bu emanete sahip çıkarak dedikodu üretenlere en güzel cevabı sandıkta verdi. Partimizin Türkiye ortalaması her seçim olduğu gibi Erdemli'de de çıkmıştır. Buradaki çıkan sonuca bağlı olarak ta Erdemli, Cumhurbaşkanımıza Türkiye ortalamasının da üstünde bir teveccüh göstermiştir. Bu sahada çalışan her bir arkadaşımızın emeği, davaya gönül vermiş insanların emeğidir. Bu yabana atılamaz" şeklinde konuştu.

 "Milliyetçi Hareket Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerime de teşekkür ediyorum"

"Ben bu seçimde Cumhurbaşkanımıza destek veren Milliyetçi Hareket Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerime de teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Bunların dışında gönül verip oy veren tüm kardeşlerimize de teşekkür ediyor, tebrik ediyorum. Cumhur İttifakının oylarında AK Partili, Milliyetçi Hareket Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerimizin emeği çok fazladır. Bu yabana atılamaz. Bu birlik ve beraberlik Erdemli'mizin kalkınmasına, gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bunlardan şüphemiz yoktur. Siyasi parti görüşü ne olursa olsun bütün kardeşlerimi kucaklıyorum. Bundan sonra da biriz ve beraberiz, kardeşiz. Erdemli için, geleceğimiz için, yarınlarımız için ne yapmalıyız buna bakmamız lazım. Seçim geride kaldı, özellikle de sosyal medya üzerinden birlik ve beraberliği bozmaya çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Erdemlimize bundan sonra en güzel yarınlara birlikte taşırız diyorum”

Çağrı Gazetesi

27 Haziran 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz