fahrrad abholen lassen

escort berlin dubai escorts london escors porno izle seks hikayeleri sex hikayeleri seks izle kısa link

rolex replica

Canlı Sonuçlar - Erdemli HaberErdemli Haber

ALMANYA 3. LİGİ
51'
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
0 - 0
Hallescher FC Hallescher FC
51'
Viktoria Köln Viktoria Köln
1 - 1
SC Verl SC Verl
54'
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
0 - 0
Osnabrück Osnabrück
52'
Kaiserslautern Kaiserslautern
1 - 0
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
16:00
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
- : -
1860 Münih 1860 Münih
54'
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
0 - 1
Mannheim Mannheim
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
83'
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
0 - 2
Darmstadt 98 Darmstadt 98
82'
Paderborn 07 Paderborn 07
3 - 3
Werder Bremen Werder Bremen
83'
Hansa Rostock Hansa Rostock
0 - 0
FC Heidenheim FC Heidenheim
22:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Schalke 04 Schalke 04
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
Mainz 05 Mainz 05
17:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Augsburg Augsburg
17:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Union Berlin Union Berlin
17:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17:30
Freiburg Freiburg
- : -
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
20:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
FC Köln FC Köln
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
VfB Auerbach VfB Auerbach
- : -
Altglienicke Altglienicke
16:00
Altona 93 Altona 93
- : -
Heider SV Heider SV
ERT
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
0 - 0
VfB Homberg VfB Homberg
16:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
16:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
Fortuna Köln Fortuna Köln
49'
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
0 - 0
Uerdingen Uerdingen
55'
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
1 - 0
Lippstadt Lippstadt
52'
SV Straelen SV Straelen
0 - 0
Bonner SC Bonner SC
51'
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
1 - 1
Schalke 04 II Schalke 04 II
ERT
Rodinghausen Rodinghausen
0 - 0
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
51'
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
0 - 2
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
17:30
FC Köln II FC Köln II
- : -
Oberhausen Oberhausen
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
17:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
Interclube Interclube
17:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
Wiliete Wiliete
17:00
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
- : -
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
17:30
Academica do Lobito Academica do Lobito
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:30
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
17:30
Interclube Interclube
- : -
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
17:30
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
- : -
CR Da Caala CR Da Caala
17:30
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
17:30
CD Huila CD Huila
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
18:00
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
18:30
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
- : -
CD Huila CD Huila
18:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
19:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
62'
Partizani Partizani
0 - 0
Kastrioti Kastrioti
64'
Teuta Teuta
1 - 1
Laçi Laçi
ARNAVUTLUK 2. LİGİ
-
Bylis Bylis
- 0
Besëlidhja Besëlidhja
-
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
- 0
Besa Besa
-
Pogradeci Pogradeci
- 0
Butrinti Sarande Butrinti Sarande
-
KS Lushnja KS Lushnja
- 0
KS Maliqi KS Maliqi
-
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
- 0
Tomori Tomori
-
Burreli Burreli
- 0
Terbuni Puke Terbuni Puke
-
FK Vora FK Vora
- 0
Shkumbini Shkumbini
-
Erzeni Shijak Erzeni Shijak
- 0
Apolonia Apolonia
AVUSTRALYA 1. LİGİ
ERT
Melbourne City Melbourne City
0 - 0
Sydney FC Sydney FC
ERT
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
0 - 0
Melbourne Victory Melbourne Victory
ERT
Perth Glory Perth Glory
0 - 0
Newcastle Jets Newcastle Jets
ERT
Western United FC Western United FC
0 - 0
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
ERT
Macarthur FC Macarthur FC
0 - 0
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
MS
Sydney FC Sydney FC
1 - 2
Perth Glory Perth Glory
B.A.E LİG KUPASI
50'
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
1 - 0
Al-Wasl Al-Wasl
18:30
Ajman Ajman
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Kortrijk Kortrijk
- : -
Eupen Eupen
20:30
Beerschot VA Beerschot VA
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
20:30
Sint Truiden Sint Truiden
- : -
RFC Seraing RFC Seraing
22:45
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
AA Gent AA Gent
BELÇİKA 2. LİGİ
ERT
Westerlo Westerlo
0 - 0
Deinze Deinze
BREZİLYA ALAGOANO
ERT
CRB CRB
0 - 0
Murici Murici
23:00
Jacioba Jacioba
- : -
ASA ASA
BREZİLYA BAİANO
22:00
ECPP Vitoria Da Conquista ECPP Vitoria Da Conquista
- : -
Bahia de Feira Bahia de Feira
BREZİLYA CATARİNENSE
22:30
Camboriu Camboriu
- : -
EC Prospera EC Prospera
22:30
Chapecoense Chapecoense
- : -
Barra Barra
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
23:45
Bahia Bahia
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
23:45
CRB CRB
- : -
Sport Recife Sport Recife
BREZİLYA MARANHENSE
ERT
Pinheiro AC Pinheiro AC
0 - 0
SE Juventude SE Juventude
BREZİLYA PARANAENSE
22:00
Coritiba Coritiba
- : -
Cianorte Cianorte
BREZİLYA PERNAMBUCANO
22:30
Nautico Nautico
- : -
Íbis SC Íbis SC
BREZİLYA PİAUİENSE
22:00
Oeirense Oeirense
- : -
Flamengo PI Flamengo PI
23:00
Parnahyba Parnahyba
- : -
4 de Julho EC 4 de Julho EC
BREZİLYA SERGİPANO
22:00
Frei Paulistano Frei Paulistano
- : -
Confiança Confiança
ESTONYA KUPASI
14:00
Vastseliina FC Tannem Vastseliina FC Tannem
- : -
JK Tabasalu JK Tabasalu
FRANSA LİGUE 1
19:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Lille Lille
23:00
Lens Lens
- : -
Marsilya Marsilya
FRANSA LİGUE 2
17:00
Auxerre Auxerre
- : -
Paris FC Paris FC
21:00
Bastia Bastia
- : -
Toulouse Toulouse
21:00
Pau FC Pau FC
- : -
Nimes Olympique Nimes Olympique
21:00
Dijon Dijon
- : -
US Quevilly US Quevilly
ERT
Grenoble Grenoble
0 - 0
Chamois Niortais Chamois Niortais
21:00
Amiens SC Amiens SC
- : -
Guingamp Guingamp
21:00
Havre AC Havre AC
- : -
Rodez AF Rodez AF
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Sochaux Sochaux
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Nancy Nancy
GALLER 2. LİGİ
7'
Llantwit Major F.C. Llantwit Major F.C.
0 - 0
Llanelli Town Llanelli Town
7'
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
0 - 0
Trefelin Trefelin
3'
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
0 - 0
Taff's Well Taff's Well
17:30
Conwy Borough Conwy Borough
- : -
Prestatyn Town FC Prestatyn Town FC
17:30
Llangefni Town Llangefni Town
- : -
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
17:30
Ruthin Town Ruthin Town
- : -
Airbus UK Airbus UK
17:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
- : -
Colwyn Bay Colwyn Bay
17:30
Briton Ferry Briton Ferry
- : -
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
17:30
Penrhyncoch Penrhyncoch
- : -
Buckley Town Buckley Town
GALLER PREMİER LİGİ
17:30
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Bala Town Bala Town
17:30
Newtown Newtown
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
17:30
Barry Town Barry Town
- : -
Flint Town United Flint Town United
GANA PREMİER LİGİ
18:00
Accra Lions FC Accra Lions FC
- : -
Ashanti Gold Ashanti Gold
18:00
Karela United FC Karela United FC
- : -
Hearts of Oak Hearts of Oak
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
Apollon Limassol Apollon Limassol
20:00
AEL Limassol AEL Limassol
- : -
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
11'
Chennaiyin Chennaiyin
0 - 0
NorthEast United NorthEast United
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Vitesse Vitesse
- : -
Groningen Groningen
22:00
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
- : -
Cambuur Cambuur
22:00
Heerenveen Heerenveen
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
23:00
Willem II Willem II
- : -
Twente Twente
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
18:30
Emmen Emmen
- : -
NAC Breda NAC Breda
HONG KONG 1. LİGİ
ERT
Kitchee Kitchee
0 - 0
Southern District Southern District
İNGİLTERE 1. LİGİ
18:00
Morecambe Morecambe
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
18:00
Oxford United Oxford United
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
18:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Gillingham Gillingham
18:00
Rotherham United Rotherham United
- : -
Cheltenham Town Cheltenham Town
18:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Lincoln City Lincoln City
18:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
18:00
Sunderland Sunderland
- : -
Portsmouth Portsmouth
18:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
İNGİLTERE 2. LİGİ
50'
Swindon Town Swindon Town
1 - 1
Bristol Rovers Bristol Rovers
18:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Newport County Newport County
18:00
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Stevenage Stevenage
18:00
Sutton United Sutton United
- : -
Northampton Town Northampton Town
18:00
Rochdale Rochdale
- : -
Bradford City Bradford City
18:00
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Port Vale Port Vale
18:00
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Walsall Walsall
- : -
Exeter City Exeter City
18:00
Crawley Town Crawley Town
- : -
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
18:00
Salford City Salford City
- : -
Colchester United Colchester United
18:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
- : -
Carlisle United Carlisle United
18:00
Barrow Barrow
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
81'
Everton Everton
0 - 1
Aston Villa Aston Villa
18:00
Leeds United Leeds United
- : -
Newcastle United Newcastle United
18:00
Brentford Brentford
- : -
Wolverhampton Wolverhampton
18:00
Manchester United Manchester United
- : -
West Ham United West Ham United
20:30
Southampton Southampton
- : -
Manchester City Manchester City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
83'
Nottingham Forest Nottingham Forest
1 - 0
Derby County Derby County
81'
Bristol City Bristol City
3 - 1
Cardiff City Cardiff City
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Preston North End Preston North End
18:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Peterborough United Peterborough United
18:00
Reading Reading
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
18:00
Blackpool Blackpool
- : -
Millwall Millwall
18:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Luton Town Luton Town
18:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Hull City Hull City
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Fulham Fulham
18:00
Coventry City Coventry City
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
18:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Barnsley Barnsley
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Weymouth Weymouth
18:00
Altrincham Altrincham
- : -
Torquay United Torquay United
18:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
18:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Bromley Bromley
18:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
18:00
Chesterfield Chesterfield
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
18:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Wrexham Wrexham
18:00
Woking Woking
- : -
Wealdstone Wealdstone
20:20
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Stockport County Stockport County
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
18:00
Welling United Welling United
- : -
Oxford City Oxford City
18:00
St.Albans City St.Albans City
- : -
Maidstone United Maidstone United
18:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
18:00
Gateshead Gateshead
- : -
Leamington Leamington
18:00
AFC Fylde AFC Fylde
- : -
Guiseley Guiseley
18:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Chester Chester
18:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
Hereford Hereford
18:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Chorley Chorley
18:00
Alfreton Town Alfreton Town
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
18:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
- : -
Concord Rangers Concord Rangers
18:00
Bradford PA Bradford PA
- : -
Kettering Town Kettering Town
18:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Boston United Boston United
18:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
York City York City
18:00
Gloucester City Gloucester City
- : -
Southport Southport
18:00
Dartford Dartford
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
18:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Darlington Darlington
18:00
Bath City Bath City
- : -
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Chelmsford City Chelmsford City
18:00
Billericay Town Billericay Town
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Braintree Town Braintree Town
- : -
Slough Town Slough Town
18:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
İRAN 1. LİGİ
MS
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
3 - 1
Sepahan Sepahan
15:30
Havadar SC Havadar SC
- : -
Esteghlal Esteghlal
17:30
Persepolis Persepolis
- : -
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
İSKOÇYA 1. LİGİ
MS
East Fife East Fife
0 - 1
Falkirk Falkirk
18:00
Clyde Clyde
- : -
Queens Park Queens Park
İSKOÇYA 2. LİGİ
ERT
Elgin City Elgin City
0 - 0
Annan Athletic Annan Athletic
ERT
Stirling Albion Stirling Albion
0 - 0
Forfar Athletic Forfar Athletic
18:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Stranraer Stranraer
ERT
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 0
Kelty Hearts Kelty Hearts
İSKOÇYA KUPASI
86'
Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
0 - 5
Hearts Hearts
18:00
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Dundee United Dundee United
18:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
18:00
Livingston Livingston
- : -
Ross County Ross County
18:00
Motherwell Motherwell
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Darvel Darvel
18:00
Banks o'Dee Banks o'Dee
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
18:00
Peterhead Peterhead
- : -
East Kilbride East Kilbride
18:00
Ayr United Ayr United
- : -
St Mirren St Mirren
18:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Dundee Dundee
18:00
Clydebank FC Clydebank FC
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
18:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
St Johnstone St Johnstone
20:30
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Celtic Celtic
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Inverness CT Inverness CT
İSPANYA LA LİGA
52'
Levante Levante
0 - 1
Cadiz Cadiz
18:15
Villarreal Villarreal
- : -
Mallorca Mallorca
20:30
Sevilla Sevilla
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
23:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Valencia Valencia
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
20:15
Fuenlabrada Fuenlabrada
- : -
Las Palmas Las Palmas
23:00
Malaga Malaga
- : -
Ibiza Ibiza
İSRAİL 1. LİGİ
52'
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
0 - 1
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
18:20
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
- : -
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
19:00
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:50
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
İTALYA SERİE A LİGİ
10'
Genoa Genoa
0 - 0
Udinese Udinese
20:00
Inter Inter
- : -
Venezia Venezia
22:45
Lazio Lazio
- : -
Atalanta Atalanta
İTALYA SERİE B LİGİ
53'
Monza Monza
1 - 0
Reggina Reggina
53'
Alessandria Alessandria
1 - 0
Benevento Benevento
49'
Como Como
1 - 1
Crotone Crotone
52'
Cosenza Cosenza
0 - 1
Ascoli Ascoli
53'
Spal Spal
0 - 0
Pisa Pisa
50'
Brescia Brescia
1 - 1
Ternana Ternana
18:15
Perugia Perugia
- : -
Pordenone Pordenone
İTALYA SERİE C LİGİ
39'
Modena Modena
0 - 0
Fermana Fermana
41'
Cesena Cesena
0 - 0
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
41'
Reggiana Reggiana
2 - 0
Pistoiese Pistoiese
41'
Virtus Entella Virtus Entella
1 - 0
Gubbio Gubbio
40'
Pescara Pescara
2 - 1
Montevarchi Montevarchi
41'
Vis Pesaro Vis Pesaro
0 - 2
Teramo Teramo
12'
Pontedera Pontedera
0 - 1
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
KATAR YILDIZLAR LİGİ
42'
Al Duhail SC Al Duhail SC
0 - 0
Al-Wakra Al-Wakra
40'
Al-Khor Al-Khor
0 - 0
Al Sailiya Al Sailiya
19:15
Al Sadd Al Sadd
- : -
Al Arabi Al Arabi
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
1 - 1
La Equidad La Equidad
MS
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
0 - 1
Millonarios Millonarios
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
MS
AD Carmelita AD Carmelita
3 - 1
San Jose FC San Jose FC
23:00
Turrialba Turrialba
- : -
Barrio Mexico Barrio Mexico
23:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
23:00
Puerto Golfito Puerto Golfito
- : -
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS
Sporting San Jose Sporting San Jose
2 - 2
Guadalupe FC Guadalupe FC
23:00
Municipal Grecia Municipal Grecia
- : -
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
- : -
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
18:00
Dergview Dergview
- : -
Institute Institute
18:00
Dundela FC Dundela FC
- : -
Loughgall Loughgall
18:00
H&W Welders H&W Welders
- : -
Queens University Queens University
18:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
- : -
Newry City AFC Newry City AFC
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Linfield Linfield
- : -
Glenavon Glenavon
18:00
Coleraine Coleraine
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
18:00
Ballymena United Ballymena United
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
18:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Portadown Portadown
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Al-Hikma Al-Hikma
- 0
Al Akhaa Al Ahli Al Akhaa Al Ahli
-
Al-Ahed Al-Ahed
- 0
Al-Safa Al-Safa
MALTA 1. LİGİ
50'
Balzan Youths Balzan Youths
2 - 0
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
18:00
Mosta Mosta
- : -
Hibernians Hibernians
20:00
Gudja United Gudja United
- : -
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Mazatlan FC Mazatlan FC
1 - 2
Toluca Toluca
ERT
Puebla Puebla
0 - 0
Club Tijuana Club Tijuana
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
H&H Export Sebaco H&H Export Sebaco
4 - 4
Real Esteli FC Real Esteli FC
MS
Cacique Diriangen FC Cacique Diriangen FC
4 - 0
UNAN Managua FC UNAN Managua FC
NON LİG PREMİER
10'
Needham Market Needham Market
0 - 0
Hitchin Town Hitchin Town
8'
Stourbridge Stourbridge
0 - 0
Royston Town Royston Town
18:00
Scarborough Scarborough
- : -
Grantham Town Grantham Town
18:00
Alvechurch Alvechurch
- : -
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
18:00
Rushall Olympic Rushall Olympic
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
18:00
Wimborne Town Wimborne Town
- : -
Tiverton Town Tiverton Town
18:00
Merthyr Town Merthyr Town
- : -
Metropolitan Police Metropolitan Police
18:00
Kings Langley Kings Langley
- : -
Farnborough Farnborough
18:00
Coalville Town Coalville Town
- : -
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
18:00
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Taunton Town Taunton Town
18:00
Banbury United Banbury United
- : -
Redditch United Redditch United
18:00
Matlock Town Matlock Town
- : -
Bamber Bridge Bamber Bridge
18:00
Salisbury City Salisbury City
- : -
Weston Super Mare Weston Super Mare
18:00
Barwell Barwell
- : -
Leiston Leiston
18:00
Dorchester Town Dorchester Town
- : -
Chesham United Chesham United
18:00
Yate Town Yate Town
- : -
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
18:00
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
- : -
Walton Casuals Walton Casuals
18:00
Hendon Hendon
- : -
Poole Town Poole Town
18:00
Gosport Borough Gosport Borough
- : -
Harrow Borough Harrow Borough
18:00
Truro City Truro City
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
18:00
Stratford Town Stratford Town
- : -
Tamworth Tamworth
18:00
Lowestoft Town Lowestoft Town
- : -
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
18:00
Mickleover Sports Mickleover Sports
- : -
Witton Albion Witton Albion
18:00
Morpeth Town Morpeth Town
- : -
Buxton Buxton
18:00
Hyde United Hyde United
- : -
Whitby Whitby
18:00
Warrington Town Warrington Town
- : -
South Shields South Shields
18:00
Radcliffe FC Radcliffe FC
- : -
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
18:00
United Of Manchester United Of Manchester
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
18:00
Basford United Basford United
- : -
Nantwich Town Nantwich Town
18:00
Ashton United Ashton United
- : -
Lancaster City Lancaster City
18:00
Atherton Collieries Atherton Collieries
- : -
Stafford Rangers Stafford Rangers
18:00
Hednesford Town Hednesford Town
- : -
Peterborough Sports Peterborough Sports
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS
Vilafranquense Vilafranquense
4 - 3
Nacional Madeira Nacional Madeira
18:30
Varzim Varzim
- : -
Academica Academica
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
1 - 1
Boavista Boavista
18:30
Moreirense Moreirense
- : -
Santa Clara Santa Clara
21:00
Tondela Tondela
- : -
Vizela Vizela
23:30
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Braga Braga
PRİMERA DİVİSİON RFEF
19:00
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
19:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Real Union Real Union
ERT
Albacete Albacete
0 - 0
Sabadell Sabadell
19:00
Cornella Cornella
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
19:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
21:00
Valladolid B Valladolid B
- : -
Tudelano Tudelano
21:00
Barcelona B Barcelona B
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
21:00
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
21:00
Andorra Andorra
- : -
Costa Brava Costa Brava
21:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
Racing Santander Racing Santander
ROMANYA LİGA 1
81'
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
0 - 0
FC Voluntari FC Voluntari
21:00
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
- : -
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
SAN MARİNO 1. LİGİ
ERT
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 - 0
S.S. Murata S.S. Murata
ERT
Folgore Folgore
0 - 0
FC Fiorentino FC Fiorentino
ERT
Cosmos Cosmos
0 - 0
SS Virtus SS Virtus
ERT
San Giovanni San Giovanni
0 - 0
SS Pennarossa SS Pennarossa
ERT
Tre Penne Tre Penne
0 - 0
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
ERT
Faetano Faetano
0 - 0
SP Libertas SP Libertas
ERT
Cailungo Cailungo
0 - 0
Domagnano Domagnano
SPOR TOTO 1. LİG
MS
Manisa FK Manisa FK
3 - 1
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
MS
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
2 - 1
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
48'
Altınordu Altınordu
0 - 1
İstanbulspor İstanbulspor
19:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
- : -
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
SPOR TOTO SÜPER LİG
MS
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
1 - 1
Beşiktaş Beşiktaş
48'
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
0 - 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
49'
Adana Demirspor Adana Demirspor
1 - 0
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
19:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Göztepe Göztepe
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
78'
Al-Fayha Al-Fayha
2 - 0
Al Taee Al Taee
18:20
Al Hazm Al Hazm
- : -
Al-Raed Al-Raed
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS
Prachuap FC Prachuap FC
1 - 3
Chiangrai United Chiangrai United
ERT
Ratchaburi Ratchaburi
0 - 0
Muang Thong United Muang Thong United
MS
Samut Prakan City Samut Prakan City
1 - 1
Police Tero Police Tero
MS
BG Pathum United BG Pathum United
1 - 1
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
TFF 2. LİG
İPT
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
0 - 0
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
MS
Pazarspor Pazarspor
1 - 0
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
MS
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
2 - 0
Eskişehirspor Eskişehirspor
MS
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
0 - 0
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
MS
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
0 - 4
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
MS
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
2 - 1
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
MS
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
2 - 1
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
MS
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
0 - 0
Turgutluspor Turgutluspor
MS
Bodrumspor Bodrumspor
1 - 0
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
MS
Sarıyer Sarıyer
4 - 1
Sakaryaspor Sakaryaspor
MS
Kırklarelispor Kırklarelispor
1 - 0
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
MS
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
2 - 2
Akhisarspor Akhisarspor
MS
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
1 - 1
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
ERT
Somaspor Somaspor
0 - 0
Adıyaman FK Adıyaman FK
ERT
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
0 - 0
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
MS
Ankaraspor Ankaraspor
1 - 1
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
MS
1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
1 - 0
İnegölspor İnegölspor
MS
Çorum FK Çorum FK
1 - 2
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
TFF 3. LİG
MS
CriptoSwaps Çatalcaspor CriptoSwaps Çatalcaspor
1 - 0
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
MS
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
1 - 1
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
VERANO KUPASI
MS
Boca Juniors Boca Juniors
3 - 2
Univ. de Chile Univ. de Chile
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Panetolikos Panetolikos
20:30
Ionikos Ionikos
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
68'
Almopos Aridea Almopos Aridea
2 - 0
Olympiakos II Olympiakos II
15:45
AEK II AEK II
- : -
Episkopi Episkopi
15:45
PAOK II PAOK II
- : -
Trikala Trikala
64'
Niki Volos Niki Volos
0 - 1
Apollon Larissa Apollon Larissa
18:00
Xanthi Xanthi
- : -
Veria Veria
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 22 23 51
2 İttifak Holding Konyaspor 21 17 42
3 Fenerbahçe 22 8 36
4 Aytemiz Alanyaspor 22 6 35
5 Beşiktaş 22 4 35
6 Atakaş Hatayspor 22 -2 35
7 Medipol Başakşehir 21 9 34
8 Adana Demirspor 22 5 34
9 Yukatel Kayserispor 22 1 31
10 Gaziantep FK 21 -1 31
11 Demir Grup Sivasspor 22 6 30
12 VavaCars Fatih Karagümrük 22 -2 30
13 Galatasaray 22 -4 27
14 GZT Giresunspor 22 -1 26
15 Kasımpaşa 22 -3 24
16 Göztepe 22 -4 24
17 Fraport TAV Antalyaspor 22 -11 23
18 Çaykur Rizespor 22 -18 21
19 Altay 22 -13 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 21 -20 15
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 20 19 42
2 MKE Ankaragücü 20 17 42
3 BB Erzurumspor 20 11 38
4 Eyüpspor 20 8 36
5 Royal Hastanesi Bandırmaspor 20 12 33
6 Yılport Samsunspor 20 8 33
7 İstanbulspor 20 5 33
8 Adanaspor 20 6 32
9 Tuzlaspor 20 1 27
10 Gençlerbirliği 20 -6 26
11 Manisa FK 20 -4 25
12 Beypiliç Boluspor 19 0 24
13 Kocaelispor 21 -8 24
14 Ankara Keçiörengücü 20 -5 23
15 Nasadoge Menemenspor 20 -10 23
16 Altınordu 20 -13 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 20 -11 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 17 12 39
2 Bucaspor 1928 18 7 30
3 Amed Sportif Faaliyetler 18 4 29
4 Nazilli Belediyespor 18 3 28
5 Ankara Demirspor 18 3 27
6 Uşakspor A.Ş. 18 -2 25
7 Isparta 32 Spor 18 1 25
8 Kırşehir Belediyespor 18 4 25
9 Kırklarelispor 18 8 25
10 Şanlıurfaspor 18 0 23
11 Anagold 24Erzincanspor 17 5 23
12 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 18 -6 22
13 Pazarspor 18 -5 22
14 Akhisarspor 18 -4 22
15 Tarsus İdman Yurdu 18 -2 21
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 18 0 19
17 Eskişehirspor 18 -18 16
18 TECO Karacabey Belediyespor 18 -10 16
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 20 35 48
2 1461 Trabzon FK 20 16 40
3 Sivas Belediyespor 20 21 37
4 Afjet Afyonspor 20 17 37
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 20 7 36
6 Somaspor 20 10 35
7 Bodrumspor 20 14 34
8 Çorum FK 20 14 34
9 Silahtaroğlu Vanspor FK 20 0 32
10 Ankaraspor 20 8 30
11 Serik Belediyespor 20 -1 29
12 İnegölspor 20 -4 27
13 Diyarbekirspor 20 0 25
14 Etimesgut Belediyespor 20 -5 24
15 Turgutluspor 20 -12 22
16 Adıyaman FK 20 -11 19
17 Sarıyer 20 -15 15
18 Ergene Velimeşespor 20 -21 15
19 Kahramanmaraşspor 20 -36 11
20 Niğde Anadolu FK 20 -37 6

sperrmüll abholung berlin

Antalya escort Akseki escort Aksu escort Belek escort Demre escort Döşemealtı escort Elmalı escort Finike escort Gazipaşa escort Gündoğmuş escort İbradi escort berlin escort escort Dubai porno izle seks hikayeleri sex hikayeleri popads